Cześć, miło mi powitać Cię na mojej stronie!

Nazywam się Magdalena Wiśniewska jestem psychologiem, trenerem liderów biznesowych i certyfikowanym coachem Erickson Coaching International. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Moim celem jest pomaganie ludziom osiągać ponadprzeciętne rezultaty zarówno w życiu zawodowym, osobistym jak i w biznesie. Największą wartością jaką kieruję się w pracy jest efektywność dlatego niezależnie, czy spotkasz się ze mną na sesji indywidualnej, biznesowej, czy warsztatach będziesz nakierowany na myślenie o swojej przyszłości, planowanie zmian i tworzenie nowej jakości w swoim życiu lub w firmie.

W ciągu ostatnich lat nieustannie się doszkalałam poszerzając zakres swojej wiedzy i rozwijając swoje umiejętności. Pracowałam w różnych firmach i krajach. Moim celem było doświadczyć współpracy w międzynarodowym środowisku wśród ludzi z całego świata i zdobyć doświadczenie w dziedzinie zarządzania zespołem, projektami, sprzedażą, marketingiem, ale również by zobaczyć w jaki sposób prosperują różne firmy. Spędziłam wiele czasu, wśród ludzi, którzy byli znacznie lepsi ode mnie, po to by czerpać z ich doświadczenia, wiedzy i przy ich boku rozwijać się jeszcze szybciej.

W Polsce pracowałam na stanowisku Koordynatora Projektu, gdzie w trakcie jednego miesiąca koordynowałam pracę dziewięćdziesięciu osób, przygotowując dla nich dokumenty, pozostając z nimi w ciągłym kontakcie oraz negocjując z nimi wynagrodzenia i bonusy. W Niemczech pracowałam jako Kierownik Działu Sprzedaży w nowo powstającej instytucji finansowej, gdzie sama budowałam swój zespół sprzedażowy, przygotowywałam ofertę sprzedażową i nadzorowałam wzrost mojego departamentu. Po zatrudnieniu i wyszkoleniu zespołu firma zarejestrowała wzrost sfinalizowanych faktur o 500 000 euro.

Dziś to doświadczenie służy mi we wszystkich aspektach mojej pracy. W kontakcie z moimi klientami, przy prowadzeniu własnej firmy, a także przy tworzeniu nowych kursów.

Prowadzę sesje coachingowe dla managerów, pracowników oraz przedsiębiorców.

Towarzyszę moim klientom w procesie planowania i organizowania ich pracy. Dzięki coachingu mogą oni lepiej i efektywniej zarządzać sobą w czasie. Analizują, które zadania są priorytetowe dla danego projektu, które z nich mogą zostać oddelegowane, ale też wypracowują sobie formy monitorowania dla powierzonych innym zadań. Coaching służy im do przygotowania się na ważne spotkania, prezentacje oraz trudne rozmowy z pracownikami. Pracują oni nad swoją postawą, sposobem komunikowania się, a także nad kontrolowaniem stresu. Coaching w biznesie to także chwila refleksji do zaplanowania strategii dotyczącej ważnego projektu, jak również czas na podjęcie ważnych i trudnych decyzji.

Organizuję szkolenia z zakresu umiejętności miękkich.

Bazując na moim doświadczeniu i wiedzy, którą zdobyłam na przestrzeni kilku lat w pracy z ludźmi tworzę szkolenia dotyczące asertywności w kontakcie z klientem, negocjacji oraz technik komunikacji. Moim celem jest dostarczenie praktycznej wiedzy i narzędzi uczestnikom, by wzmocnić ich pewność siebie i by mogli oni z łatwością zjednywać sobie nowych klientów.

Pracuję jako coach dla osób prywatnych.

Pomagam ludziom podnieść jakość ich życia zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i finansowej. Wspieram moich klientów w procesie zawodowych zmian i podejmowania trudnych decyzji. Zwiększam świadomość ich własnych atutów i uczę samoakceptacji. Zachęcam do wychodzenia ze swojej strefy komfortu i towarzyszę w planowaniu pierwszych i kolejnych kroków. Klienci w trakcie procesu coachingowego wprowadzają do swojego życia zmiany, na które wcześniej by się nie odważyli.

Wierzę, że każdy człowiek ma nieograniczony potencjał i za swój cel obieram pomóc moim klientom stać się najlepszą wersją siebie.

Jest dla mnie bardzo ważne, aby pracować z ludźmi, którzy są zmotywowani i chcą podejmować działanie. Współpracując z moimi klientami koncentruję się na ich potrzebach i szukam rozwiązań dzięki, którym mogą osiągnąć zamierzone efekty w krótkim czasie. Wyposażam ich także w narzędzia dzięki, którym mogą doskonalić się samodzielnie po zakończeniu sesji.

Prywatnie…

Jestem pasjonatką rozwoju osobistego i uwielbiam stawiać czoło coraz to nowym wyzwaniom. Pokonywanie psychologicznych barier i wychodzenie poza swoją strefę komfortu stało się moją codziennością. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, próbować się w nowych sytuacjach i poznawać nowe osoby. Nie jestem perfekcyjna, popełniam błędy, ale staram się wyciągnąć z nich lekcję. Kiedy przytrafia mi się coś niemiłego w danym momencie zazwyczaj to przeżywam, ale z perspektywy czasu dostrzegam, że najtrudniejsze momenty mojego życia, dały mi najwięcej korzyści, to one pozwoliły mi się stawać lepszą.

Od dziecka marzyłam o dalekich podróżach i teraz każdego roku odwiedzam nowy kraj. Po raz pierwszy przekroczyłam granicę Europy w 2017 roku wyruszając z plecakiem w trzy miesięczną podróż do południowo- wschodniej Azji. Poza skokiem ze spadochronu z 4000 metrów, myślę, że była to druga z najbardziej szalonych rzeczy, które zrobiłam w swoim życiu. Jestem koneserką dobrego jedzenia, pewnie dlatego, że moja babcia i mama dobrze gotują. Uwielbiam poznawać kulturę jedzenia na całym świecie. Nigdy nie powiem nie na tajskie curry, wietnamską kawę, portugalskie costalleta, czy gulasz mojej mamy :).

Jak większość osób mam swoje słabe punkty, sytuacje, które mnie stresują dlatego też relaksuję się słuchając muzyki, medytując lub biegając. Największą przyjemność sprawia mi ćwiczenie jogi i wspinaczka górska.

Za swój cel życiowy obrałam wspieranie innych w dążeniu do ich celów. Bycie katalizatorem zmian. Chcę wzbogacać innych w poczucie siły, akceptacji i niezłomnej wiary w siebie. Wierzę, że to są czynniki, które napędzają i umożliwiają osiągnięcie sukcesu. Chcę, by pewność siebie stała się domeną Polaków i Polek, by byli odważni i znali swoją wartość.